MENÜ

Hakkımızda


SİRÇEL İNŞAAT A.Ş. İnşaat sektöründe faaliyet göstermek amacıyla 2000 yılında kurulmuştur. Türkiyenin birçok yerinde ve yurtdışında resmi ve özel taahüt işleri üstlenmiştir.

SİRÇEL İNŞAAT A.Ş.taahüt ettiği bütün projeleri emniyetli, ekonomik, süratli ve estetik yönden en güzel şekilde gerçekleştirmeyi ilke edinmiştir. Firmamızın ana faaliyet alanı alt ve üst yapı tasarım ve planlaması tedarik, inşaat, montaj, kurulum, test, hizmete sunma yönetim kontrol, kalite kontrol ve bakım aşamalarını kapsamaktadır.

SİRÇEL İNŞAAT A.Ş. deneyimli, mali imkanlar, makine ve ekipman parkı ile her büyüklükteki projeyi tamamlayıp hizmete sunabilecek güç ve potansiiyele sahiptir. SİRÇEL İNŞAAT A.Ş. projeleri zamanında, istenilen kalitede, çevreye saygılı ve güvenli şartlarda tamamlamaya yönelik entegre bir yönetim sistemine sahiptir.

Misyonumuz; SİRÇEL İNŞAAT A.Ş. olarak ülke ekonomimizin kalkınmasına ve ülkemizin uluslararası pazarlarda söz sahibi olabilmesi adına hizmet üretmeyi vazife edinmiştir. Yaptığımız tüm yatırımlarda doğaya saygılı, yasal gerekliliklere uygun, yüksek kalitede güvenli fonksiyonel ve estetik unsurları bir arada barındıran projeler sunuyoruz, farklı sektörlerde yaptığımız yatırımlarla daha fazla kişiye istihdam sağlamayı, ülkemizin gelişimine katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

© SİRÇEL 2017-2021. Tüm Hakları Saklıdır.